HAKKIMIZDA

"ASYA GRUP"
OLURKEN..

  • Asya Grup olarak, müşterilerimizin zaman, kalite ve fiyat öncelikleri doğrultusunda, inşaat ve mühendislik konularında hizmet vermekteyiz. Mimari projelerden, anahtar teslim işlere, yapı tadilatlarından peyzaj uygulamalarına kadar hemen her konuda hizmet ve destek vermekteyiz.
  • Firmamız dürüstlükten taviz vermeyen ekip ruhunu, geleneksel müteahhitlik kültürünü, yenilikçi ve modern inşaat teknolojileri ile birleştirerek farklı bir inşaat kültürü sunmaktadır.
  • 2 nesildir inşaat sektöründe olan bir ailenin yeni nesli olarak, 2007 yılında başladığımız ve çalıştığımız önemli projelerde kazandığımız deneyimlerle 2017 yılında Asya Grup inşaat olarak ticari faaliyetlerimize başladık.

HAKKIMIZDA

iki nesildir inşaat sektöründe olan bir ailenin yeni nesli olarak, 2007 yılında başladığımız ve çalıştığımız önemli projelerde kazandığımız deneyimlerle 2017 yılında Asya Grup LTD. olarak ticari faaliyetlerimize başladık.

Firmamız dürüstlükten taviz vermeyen ekip ruhunu, geleneksel müteahhitlik kültürünü, yenilikçi ve modern inşaat teknolojileri ile birleştirerek farklı bir inşaat kültürü sunmaktadır.
ASYA GRUP olarak, müşterilerimizin zaman kalite ve fiyat öncelikleri doğrultusunda, inşaat ve mühendislik konularında hizmet vermektedir.
Çevre ve İşçi Sağlığı önceliklerinden vazgeçmeden sektörde rekabetini devam ettirmektedir.
Deneyimin Kaliteye Dönüşümüne Şahit Olun.

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Vizyonumuz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak. Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti

"Asya Grup" olarak sürdürülebilir bir finansal başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Bu nedenle "Asya Grup" olarak hem müşteri hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olması için kendimizi sürekli geliştiririz.

Bakış Açımız

Temel faaliyet alanı inşaat-taahhüt olan "Asya Grup" Büyümeyi hedef olarak koymuştur. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, Türkiye için kullanılmasıdır.

Open chat
Merhaba
Merhaba.. Nasıl yardımcı olabiliriz ?